راهنمای خرید تجهیزات پزشکی

دماسنج

اگر شما هم در جمع خانواده‌تان كودكي داشته باشيد حتما نياز به تب‌سنج را احساس كرده‌ و تا امروز يكي از اين دماسنج‌هاي كوچك براي بررسي ميزان حرارت بدن كودك‌تان تهيه كرده‌ايد. اگر چه اين روزها دماسنج‌هاي ديجيتالي با اقبال زيادي از سوي خانواده‌ها روبه‌رو شده‌اند اما هنوز هم گروه زيادي از مردم تمايل به استفاده از دماسنج‌هاي جيوه‌اي دارند و بر اين باورند كه دماسنج‌هاي جيوه‌اي در مقايسه با دماسنج‌هاي ديجيتال دقت بهتري دارند.

دستگاه تست قندخون

تهيه دستگاه تست قند خون بيش از همه براي افراد مبتلا به ديابت  واجب است. دستگاهي كه به كمك آن مي‌توانند در طول روز ميزان قندخون خود را اندازه‌گيري كنند و احتمال بروز هرگونه خطري را به حداقل برسانند. از اين رو اهميت خريد يك دستگاه تست قند خون دقيق براي اين گروه از بيماران اهميت دارد. به همين دليل است كه توصيه‌هاي زيادي در اين باره شده كه سراغ دستگاه‌هاي ارزان‌قيمت با دقت كم نرويد و پيش از خريد دستگاه علاوه بر تحقيق درباره آن از پزشك خود در اين زمينه مشورت بگيريد.  

blank

انواع زانوبند و شكم‌بند

همه ما به اقتضاي سن، آسيب‌هاي احتمالي و حركت‌هاي ناگهاني كه در زندگي داريم دست‌كم يك‌ بار تجربه استفاده از زانوبند، كمربند يا شكم‌بند را داريم. كافي است سري به  بازار كالاها و تجهيزات پزشكي بزنيد تا ببينيد اين گروه از تجهيزات از جمله كالاهايي است كه به راحتي و سادگي در تك‌تك مغازه‌ها و فروشگاه‌هاي لوازم و تجهيزات پزشكي يافت مي‌شود. اين نوع از كالاها نيز توسط كارخانه‌هاي مختلف و با قيمت‌هاي مختلفي توليد مي‌شوند كه قيمت محصولات اروپايي و آمريكايي آن از محصولات آسيايي‌ بسيار گران‌تر است.

blank

دستگاه سنجش فشارخون خانگي

همه ما وقتي پا به سن مي‌گذاريم توجه بيشتري به حفظ سلامت‌مان داريم به همين دليل دست به دامن انواع و اقسام دستگاه‌ها و تجهيزات پزشكي خانگي مي‌شويم و از آنها براي چكاپ ابتدايي خودمان بهره مي‌بريم. دستگاه سنجش فشار خون نيز يكي از همين كالاهاي پزشكي است كه وجود آن نه تنها در خانه افراد مبتلا به فشار خون ضروري است بلكه وجودش در هر خانه‌اي مي‌تواند دلگرمي بزرگي براي اعضاي خانواده به ويژه سالمندان هر خانواده‌اي باشد. خوشبختانه در بازار تجهيزات پزشكي دستگاه‌هاي سنجش فشار خون متنوعي وجود دارد كه مي‌تواند نياز افراد مختلف را برآورده كند اما بعضي از اين دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌هايي هستند كه حرف اول را در ميان دستگاه‌هاي فشار خون مي‌زنند. فروشندگان می‌گویند تعدادي از اين دستگاه‌ها اگر چه  قيمت‌هاي بالايي دارند اما متناسب با قيمتي كه دارند طول عمر و دقت بالاتري نيز دارند.

blank
راهنمای خرید لوازم خانگی
راهنمای خرید کابل شارژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها